Co zrobić, aby mieć super zdjęcia i film ze ślubu?

Hej!

Co zrobić, aby pamiątki ślubne były niesamowite?
Do tych drzwi jest kilka kluczy i tylko użyte jednocześnie dają efekt.

Po pierwsze portfolio i styl, nieważne czy mówimy o zespole weselnym, kamerzyście czy kimś innym. Najważniejsze zobaczyć, w jakim stylu dana osoba wykonuje swoją pracę. Wszyscy jesteśmy różni, dzięki temu mamy szeroki wybór usług i możliwości. Zanim podpiszecie umowę, warto sprawdzić, jakiego stylu można się spodziewać.

Kolejna sprawa to rozmowa. W dużej mierze to najważniejsza sprawa, w momencie pierwszego kontaktu jako klienci śmiało powinniście napisać, czego oczekujecie, jakie będą szczególne rzeczy w filmie lub zdjęciach. To jest tak, że podczas wesela dzieje się sporo rzeczy więc aby zatrzymać na filmie te, na których Wam zależy dobrze o nich wspomnieć.

Zdarza się, że ksiądz w kościele mówi coś osobistego do pary młodej, bo ich znajomym lub kimś z rodziny, z perspektywy filmowca dobrze, abym to wiedział. Bywa, że ktoś z rodziny podczas kolacji i pierwszego toastu zabiera głos, to również sytuacja niestandardowa zatem, aby mieć pewność, że wszystko będzie w filmie i na zdjęciach warto o tym uprzedzić.

Wiadomo, że o niektórych sprawach nie będziecie wiedzieć, dlatego warto korzystać z profesjonalistów, którzy zajmują się tym zawodowo. Wiedzą co i jak, znają schemat wesel, mają doświadczenie, bo bywają na 20-30 weselach rocznie. A zatem można mówić o pewnej znajomości tematu ;).

A zatem rozmowa, rozmowa, rozmowa…